עורך דין רשלנות רפואית

אם יש תחום שהוא תחום כואב בעולם המשפטים הוא תחום רשלנות רפואית, התחום הזה שלפעמים נמצא בתחום האפור, הוא תחום קשה מאד גם לאנשים שנשאבים אליו בעל כורחם וגם לעורכי הדין, רשלנות רפואית יכולה לקרות בלי כוונה ובלי רצון, פשוט בגלל שמישהו עשה טעות, רופא שלא ישן טוב בלילה או עבד משמרות על גבי משמרות ובגלל חוסר תשומת לב עושה טעות שעולה בחיי החולה או בפגיעתו ואולי סתם חוסר תשומת לב או אבחון לקוי שגורם לפגיעה קשה בחולה.

עורכי דין רשלנות רפואית עובדים באחד התחומים היותר קשים בתחום המשפט, הם צריכים להוכיח כי בוצעה רשלנות בפועל וכי הרשלנות הזאת היא שהביאה לפגיעה, מעבר לזה שהם צריכים להתמודד עם כל מה שקורה במשפט, הם במקרים רבים צריכים לתמוך ולעזור למשפחה שזה עתה איבדה את היקר לה מכל או משפחה שנאבקת ביום יום עם נכות קשה שנגרמה למישהו מהמשפחה בגלל רשלנות.

מה כדאי לבדוק כשבוחרים עורך דין בתחום הרשלנות הרפואית

כשאתם באים לבחור עורך דין רשלנות רפואית אתם צריכים לבדוק לא מעט דברים, אחד מהדברים שמומלץ לבדוק הוא תחום המומחיות של העורך דין, ברשלנות רפואית יש לא מעט תחומים, יש רשלנות באבחון, רשלנות בלידה, רשלנות בניתוחים ועוד ועוד, כאשר לא כל משרד עורכי דין מתמחה ומטפל בכל התחומים, כאשר לעיתים חלק מתמחה ומומחה בסוג מסויים של רשלנות.
בדקו האם המשרד תבע תיקים דומים למה שאתם רוצים לתבוע, בדקו מה אחוז ההצלחה של אותו משרד, האם משפטים הסתיימו עם הסדרים, מה אחוזי ההסדרים והאם הסדרים דומים מקובלים עליכם.

בדיקה נוספת היא כמובן על פי המלצות, אז אם אתם מברי המזל שלא מכירים אנשים שחוו רשלנות רפואית, אנחנו ממליצים לכם לבדוק בכל מיני פורומים אולי אפילו לפרסם מודעה בפייסבוק בקבוצות הקשורות לתחום ואפילו ממש להתקשר ללקוחות של אותו משרד על מנת לבדוק איתם את המשרד.

אל תקלו ראש לעיתים מדובר בתביעות של המון כסף, כאשר משרד מומחה בעל המלצות וידע יכול להשיג לכם ניצחון בתביעה או אפילו הצלחה ופיצוי גדול בהסדר לעומת משרד שלא מתמחה בתחום שיכול להסתבך ולהפסיד לכם את התביעה בגלל חוסר ידע או תשומת לב (מישהו אמר רשלנות?).

לסיכום – בדקו היטב את המשרד שאתם רוצים לבחור, שימו לב שיש לכם אינטרקציה טובה עם העורך דין ואתם יכולים לספר לו הכל והוא מצידו יודע להקשיב ולהבין את הבעיה כמו שצריך שהוא יבין ומאמין כי יוכל לייצג אתכם נאמנה.